Annemin ofisinde bir gün…

Her tatilde annemin ofisine bir günlüğüne giderim. Ofisteki toplantı masaları çok büyük oluyor ama normal çalışılan bireysel masalar da küçük oluyor. Bazı kişiler tek başına çalışıyor, bazı kişiler de yanına birini çağırıp yardım istiyor. Bazen annem toplantıya giriyor, ben de o zaman annemin yanında durup toplantı odasındaki tahtaya resim çiziyorum. Bazen de toplantıda olmak istemiyorum, annemin masasında kitap okuyorum. Bir keresinde Dinozor Rekorları kitabımla gitmiştim ve herkese göstermiştim. Ofisteki abiler ve ablalar hem bana hem de kitabıma çok ilgi gösterdiler. Annem beni iş arkadaşlarına anlattığı için çoğu beni tanıyor. Bazılarıyla da yeni tanışıyorum. Kimi zaman fotokopi çekiyorum, kimi zaman resim yapıp onu da annemin arkadaşlarına hediye ediyorum.

Öğlen olduğunda herkes yemeğe iniyor. Ben de onlarla gidiyorum. Yemekhane çok kalabalık, orada istediğimiz yemekleri tabağımıza alıyoruz, istemediğimiz bir şey olunca almıyoruz. 

Öğleden sonra atıştırmalık yiyoruz ve meyve suyu içiyoruz. Ben sıkılıp eve gidelim dediğimde annem bana hemen bakamıyor, ancak işi bittiğinde çıkıyoruz. 

Siz annenizle ofise gidiyor musunuz? Gidince neler yapıyorsunuz?

Kaan AKSU

Merhaba benim adım Kaan Aksu. İlkokulda okuyorum. Ben 8 yaşındayım ve 4 yaşında bir kardeşim var ismi Alp. En sevdiğim takım Fenerbahçe. Hobilerim  yüzme ve basketbol. Benim bir köpeğim var, ismi Fındık. Boş zamanımda kitap okurum, belgesel izlerim, oyun oynarım.

Annemin ofisinde bir gün…” için 2 yorum

  • 27 Kasım 2019 tarihinde, saat 01:37
    Permalink

    Bir gunu cok guzel anlatmişsin.cok brgendim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir